Vyhledávání


session history

Kapela Session vznikla v roce 2004 v sestavě Kasi, Martin, Mário, Krky. Ovšem Krky toho záhy nechal. Nejdřív se zkoušelo u Kasiho, pak v bývalé kaceláři v restě v Majetíně a  pak na Kavkovym (barák určenej k demolici). A poté přišla ta dlouho očekávaná chvíle: 3. září 2005 odehráli Session svůj první koncert v Prusích. Následovaly koncerty s Flying enterprise a NSOS v Brodku a Přerově a poté před E!E v šupliku v Přerově. Pak jsme zase změnili zkušebnu. Po vánocích se odehrálo vystoupení v Dubu nad Moravou a poté se kasi rozhodl kapelu opustit.

A tak Mário a Martinem hledali kytaristu. A našli Radimáča. Po několika zkouškách odehrává kapela v nové sestavě další premiérový koncert 6. května 2006 v Prusích :-) Následovaly další koncerty. A kapele podařilo nahrát alespoň demo s názvem "první punkový pokus", které je již beznadějně vyprodané (za cenu 30,- kč ) :-) Mezitím Martin za pomoci Fajoša a ostatním svých veškerých přátel a příbuzných zorganizoval první Recykl fest.

Od té doby kapela více či méně intezivně koncertuje. Kapela se stěhuje do další zkušebny. Do Radimáčova doupěte. ...a hraje se stále ...předvánoční vystoupení v Prusích (kde jinde, že...). a pak koncík v Olomouci na Ranči, v S-klubu, pak v Morkovicích a zase v S-klubu... a tak pořád dál... no paráda. Pak se ale Mário pobil v hospodě a zlomil si malíček. takže jsme zase měli neplánovanou pauzu... po uzdravení se zase začalo zkoušet, odehrálo se pár koncíků jež vyvrcholili letním Recykl festem 2007 a Podparou festem. Na podzim kapela zavítá na motosraz Totální zadření pístů, k Sapérovi do Šternberka či do Ostravy do Chlíva :-).

V roce 2008 už se kapela připravuje na nahrání svého debutního alba, ovšem nahrání se stále nedaří realizovat. Tak Session aspoň čile koncertuje. Sezóna opět vrcholí letním Recykl Festem společně s Anti-nowhere league :-) V září se konečně zavírá ve studiu a natáčí album "Pod vlivem", které vyšlo před vánoci 2008 a pokřtěno bylo v únoru 2009 na zimním Recykl festu... Mezitím Mário prošel dalším zraněním. Ovšem po pauze opět kapela funguje normálně. Probíhají koncerty v Olomouci, v Polsku ve Sczytne, v Přerově a v Brodku (takové miniturné s Lightbringer). Zrušeny byly koncerty v Brně v Yachtu a v Praze v Miladě. Takže přes léto je kapela méně vytížená a hraje jen na Recykl festu a Ahojléto Rock festu. Po krátké pauze způsobené zraněním kapela začíná opět koncertovat. Mezitím vzniká nový materiál. V létě 2010 se chystáme natočit další CD.